Menu Strona Glówna O firmie Kadra Oferta Galeria Linki Kontakt Webcam Klienci Nowości

O Firmie


Od dziecka chciałeś nauczyć się jeździć na nartach ale zawsze brakowało Ci czasu? Marzysz o żeglowaniu, ale lękasz się wody? Nie jechałeś jeszcze psim zaprzęgiem? Lot balonem, prawdziwy poduszkowiec, skoki na bungee, quady, gokarty, zorbing, hydrospeed, rafting, czy weakboard ? Nigdy nie jest za późno na przeżycie prawdziwej sportowej przygody!

Firma CSM Sport zajmuje się organizowaniem imprez i wyjazdów sportowych. W swojej bogatej ofercie ma propozycje nie tylko dla firm, ale także dla grup przyjaciół, rodzin z dziećmi czy urodzonych samotników. Nasze doświadczenie i pasja sprawiają, że CSM Sport jest w stanie podjąć się nawet najbardziej szalonego sportowego wyzwania. W swojej pracy każdego traktujemy indywidualnie. Wybierz coś dla siebie i przeżyj z nami niesamowitą sportową przygodę!

Sport to dla nas nie tylko sposób spędzania czasu. To styl życia, który pozwala przełamywać bariery, dokonywać rzeczy z pozoru niemożliwych. To zdobywanie nowych doświadczeń i umiejętności, pogłębianie relacji międzyludzkich, poznawanie samego siebie. W naszej firmie znajdziesz ciekawe propozycje na każdą porę roku!

W zimie proponujemy szkolenia snowbordowe i narciarskie. Ośnieżone górskie szczyty i sprawdzone przez nas miejsca najpiękniejszych tras zjazdowych to coś specjalnie dla Ciebie. Nasze "białe szaleństwo" to także skutery śnieżne, ice boardy, kuligi i psie zaprzęgi. Prawdziwa zimowa szkoła przetrwania.

Lato to dla nas czas pasjonującej przygody pod żaglami, windsurfingu, spływów kajakowych, katamaranów, szalonej jazdy za motorówką, czy romantycznego nurkowania. Sprawimy, że każdy poczuje się z nami jak prawdziwy wilk morski.

Prowadzimy także wypożyczalnię sprzętu wodnego. Na każdą porę roku proponujemy przejażdżki samochodami terenowymi, strzelanie z procy, łuku czy ostrej broni, loty szybowcem, skoki spadochronowe, pokazy sztucznych ogni czy sztuk walki.

Nad waszymi pociechami czuwać będą nasi instruktorzy z odpowiednimi kompetencjami, doświadczeniem
i przygotowaniem pedagogicznym. Chwile spędzone z nami staną się niezapomnianymi wspomnieniami, pełnymi wrażeń i sportowych emocji. Wypłyń z nami na szerokie wody i złap wiatr w w żagle!

Zapoznaj się z naszą propozycją!


Design Psi Form | Code Better Site
All rights reserved © 2009 CSM Sport